درباره من

سلام

من یک کتابدارِ پزشکی‌ام!

از این عنوان تعجب نکنید. اجازه بدهید همین اول، با هم یک قرار بگذاریم. اگر قرار است از همین الان به عنوان پست و شغلی من بخندید یا من را با کتابدار انیمیشن «مدرسه هیولاها» مقایسه کنید، باید بگویم سخت در اشتباهید و لطفاً نگرشتان را تغییر بدهید.

من یک کتابدار پزشکی‌ام یعنی نزدیک به هفت سال درس خواندم – الآن هم که چهار سال و نیم دیگر را باید کم‌کم به این عدد اضافه کرد- تا بتوانم به شما کمک کنم تا اطلاعات صحیح و موثق را در کمترین زمان ممکن، به دست بیاورید. البته چون گرایش رشته تحصیلی من پزشکی است، در حوزه بهداشتی و سلامت قطعاً کمک‌های بیشتری می‌توانم به شما داشته باشم.

این خلاصه‌ترین تعریفی بود که می‌توانستم از شغل کتابدار برای شما داشته باشم. اما شما بهتر از هر کسی می‌دانید که همه ما آدم‌ها قابلیت‌های زیادی داریم که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم شرایط بهتری برای خودمان و سایر افراد جامعه فراهم کنیم. قطعاً من هم از این قاعده مستثنا نیستم. یکی از این قابلیت‌ها توانایی یادگیری و یاددهی است.

من سعی کردم در مدت تحصیل و دوران کاری‌ام، یاد بگیرم و تا جایی که توانایی‌اش را دارم، یاد بدهم. اما خب… این را هم می‌دانید هرچقدر آموزش عمیق باشد، اگر جایی مکتوب و تمرین نشود، از حافظه کوتاه‌مدت یادگیرنده خارج می‌شود. برای همین تصمیم گرفتم این سایت را راه‌اندازی کنم تا در کنار هم مطالبی که از شما به عنوان مخاطب مطالب، می‌توانم یاد بگیرم و موارد کاربردی که می‌تواند به شما کمک کند را آموزش بدهم.

مطمئنم می‌توانیم در کنار هم مطالب زیادی را یاد بگیریم.

 

ارادتمند

ذوالفقارنسب

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز